Оберіть мову:

Який матрац краще – пружинний або безпружинний

Який матрац краще – пружинний або безпружинний?

Перший етап вибору матраца, який може збентежити недосвідченого покупця – це вибір категорії. Який матрац купити – пружинний або безпружинний? Чим відрізняються ці категорії, які їх переваги і на якій моделі зупинити свій вибір? Давайте розбиратися.

Пружинні і безпружинні матраци: відмінності та особливості

Безпружинний матрац знайшов свою популярність завдяки таким перевагам:

  • Використовуються у виробництві латексний і кокосовий наповнювачі створюють матрацу додаткову жорсткість, тому така модель не для всіх людей є підходящою. Найчастіше їх купують для немовлят, дошкільнят, дітей молодшої шкільної групи, оскільки у них постава тільки розвивається і хребет потребує більш твердій основі.

  • Вся площа безпружинного матраца, оскільки відсутня каркас, активно використовується і є однаково зручним.

  • Алергікам буде важливо дізнатися, що пил і бруд усередині безпружинного матраца відсутній абсолютно, адже порожнечі в матраці відсутні, а з-під верхнього шару матраца пил легко видалити за допомогою пилососа.

  • Такий наповнювач, як латекс (наприклад, у матраці Extra Latex Sleep&Fly), має відмінну вентиляція, завдяки чому матрацу не загрожує поява цвілі, грибків та інших мікроорганізмів.

Пружинний матрац володіє своїм рядом особливостей:

  • Комплектація виробу проводиться за допомогою системи залежних (Боннель) або незалежних (Pocket Spring) пружин. Такі матраци вважаються м'якше безпружинних, а тому краще підходять підліткам і дорослим.

  • Використовуваний в якості основи, каркас робить матрац більш міцним і жорстким, а краї виробу (5-10 см) мають максимальну жорсткість, щоб матрац довше зберігав свою форму (як у моделі Sleep&fly fitness Extra memo).

  • Пружинна система оснащена невеликими порожнинами, де може скупчуватися пил. Однак, розумні виробники постачають певні моделі матраців латексними прошарками, спеціальними чохлами і т. д., що дозволяє протистояти накопиченню пилу.

Все ще не можете визначитися? Ось кілька рекомендацій!

Дорослим без травм і проблем з хребтом при виборі матраца можна сміливо спиратися на власні уподобання. Однак, при хворобах судинної системи або дихальних шляхів рекомендується використання безпружинною моделлю з-за її підвищеної жорсткості. При проблемах з хребцями, навпаки, - жорстке спальне місце абсолютно протипоказано.

Пам'ятайте також, що купувати матрац з блоком Bonnel ми не рекомендуємо повним людям (з вагою 100-110 кг), і пар з великою різницею в вазі (20-30 кг).

Якщо наша стаття була вам корисна, то вперед – до вибору матраца. А якщо у вас все ж залишилися питання - звертайтеся. Ми допоможемо створити ідеальні умови для сну і відпочинку!