Оберіть мову:

Вага і вік важливі критерії при виборі матраца

Вагу і вік: важливі критерії при виборі матраца

До питання покупки ідеального ортопедичного матраца варто підходити максимально відповідально. Визначившись з категорією, наповнювачем і розміром, не забудьте врахувати і ваші індивідуальні особливості. Максимально можливе навантаження на матрац, виходячи з ваги сплячого (або пари), а також особливості вашого здоров'я і вік – важливі критерії вибору.

Більше знаєш – міцніше спиш. Как купити ідеальний матрац?

Погодьтеся, що навряд чи один і той же матрац може бути зручним і «здоровим» для дорослого, і для новонародженого. Купуючи матрац, не варто забувати, що в кожній віковій групі людина має свої потреби:

  • З народження і до 3 років обов'язково, а потім до 16 років дуже бажано користуватися спеціальними экстражесткими дитячими матрацами, розробленими спеціально під потреби зростаючого хребта. Такою моделлю є, наприклад, кокосовий матрац Herbalis Kids Cocos Comfort.

  • Організм продовжує зростати до 25 років, а тому потребує для хребта підвищену жорстку фіксацію. Зупиняти вибір стоїть на виробах високої або середньої жорсткості. Вибір м'якої моделі для сплячого до 25 років може призвести до неправильного формування спини і скелета в загалом, викликаючи больові відчуття.

  • Після 25 і приблизно до 50 років тіло людини не зазнає істотних анатомічних змін, тому досить враховувати звичний спосіб життя і індивідуальні потреби організму. Якщо якісь проблеми здоров'я відсутні, ви можете вибрати абсолютно будь-який матрац, незалежно від рівня жорсткості, спираючись лише на власні уподобання.

  • Людям старше 50 років необхідний підвищений рівень комфорту під час сну, оскільки в цьому віці особливо важливою є хороший кровообіг. Фахівці рекомендують особливу увагу приділяти м'яким або безпружинних моделей з середньою жорсткістю, якщо немає особливих рекомендацій від лікарів-ортопедів. Таким матрацом є Orthopedic Senso з лінійки ЕММ Doctor Health.

Другим важливим параметром, на який варто звертати увагу, є вага сплячого:

  • При масі тіла 40-60 кг рекомендується обмежитися м'якою моделлю або матрацом середньої жорсткості, не забуваючи, звичайно, про вікові рекомендації.

  • Для ваговій категорії до 60-90 кг підходящою вважається будь-яка жорсткість виробу, тому рішення приймається виходячи з віку та особистих вимог.

  • З вагою понад 90 кг рекомендуємо звернути увагу на жорсткі моделі, оснащені якісними пружинними блоками.

Не варто забувати, що кожен виробник вказує вагові обмеження на кожну модель матраца – користуйтеся цією інформацією.

Пам'ятайте, що підходить для однієї людини модель може категорично не підходити іншому. Саме тому при покупці не слід зупиняти вибір на першому-ліпшому або расхваленном знайомими товар. Щоб підібрати ідеальну для себе модель, достатньо врахувати свої вік, вага, лікарські приписи та особисті побажання, а якщо визначитися вам все ще складно – звертайтеся за консультацією до наших менеджерів. Телефонуйте!