Оберіть мову:

Сортування:
Виводити з:

Day&Night 

Якщо ви витратили на купівлю матраца більше п'яти хвилин, то знаєте, як складно в сьогоднішньому різноманітті вибрати те, що потрібно саме вам. А тут ще вибір аксесуарів для сну! Чим привернути розгубленого покупця, знає лінійка EMM Day&Night. Продукція цієї серії – ідеальне поєднання якісних матеріалів, висококласного виконання, і досить доступної ціни. Переконайтеся в цьому самі!

  • Подушки EMM Day&Night – це ортопедичні моделі з наповненням з латексу або меморі-піни, які чудово підтримують голову і шию сплячого під час відпочинку, знімаючи найменшу напругу з м'язів і даруючи самий солодкий сон. Використання спеціальної 3D тканини з системою Aero Balance дозволяє подушкам «дихати», не накопичуючи вологу, а значить, значно продовжуючи термін і якість їх служби.

  • Ковдри EMM Day&Night з наповненням з поліефірного силіконізоване волокна та вовни мериноса (у Зимовій Вовняної моделі) – це відмінний вибір як для прохолодних літніх ночей, так і для холодної зими. Висока якість пошиття, що стібки, легкість і гіпоалергенність об'єднують всі моделі серії. Заощадити на покупці ковдри допоможе всепогодня модель «Чотири сезони», використовувати яку можна і влітку, і в міжсезоння і взимку.

  • Наматрацники EMM Day&Night – аксесуар, без якого не можна обійтися. Який ви виберете – з кріпленням за допомогою гумок з боків або практичний чохол – вирішувати вам. Знайте, що будь наматрацників серії – це якісний виріб, виготовлене з використанням мікрофібри і поліефірного силіконізоване волокна, який на 100% захистить ваш матрац від забруднень, а вологостійка модель – ще й від небажаної вологи.

Зберіть свою колекцію аксесуарів EMM Day&Night і переконайтеся в її чудовій якості вже зараз!