Оберіть мову:

Наматрацники

Сортування:
Виводити з:

Що таке наматрацник і навіщо він потрібен?

Практичний чохол, який дає захист вашого матраца від будь-яких забруднень і всіляких зовнішніх впливів – це і є наматрацник. Якісний наматрацник не тільки запобігатиме потраплянню бруду і пилу на матрац, він у разі потреби здатний змінити його жорсткість, роблячи зручнішим - м'яким або, навпаки, жорстким.

Які бувають наматрацники?

При виборі наматрацника, зверніть увагу, що вони випускаються в декількох варіантах:

  • Ортопедичні. Завдяки ефекту розслаблення і функції корекції, купити такий наматрацник рекомендують при труднощах з хребтом.

  • Класичні, або «пильовики». Завдяки запобігання попадання бруду і захисту від всіляких механічних дефектів, ваш матрац прослужить дуже довго.

  • Спеціальні. Мають деякі додаткові функції, що сприяють комфортному сну. Наприклад, наматрацник може забезпечувати водонепроникність, терморегуляцію - зберігання і підтримування оптимальної температури в зимовий час і прохолоди – влітку (ефект зима/літо).

  • Дитячі. Відрізняються високим рівнем водонепроникності і гипоаллергенності.

  • Антибактеріальні. Завдяки просоченню тканинної основи наматрацника спеціальним засобом, що запобігає поява та розвиток різноманітних паразитів, наприклад, постільних кліщів.

Як правильно вибрати наматрацник?

Перед покупкою наматрацника, вам обов'язково потрібно з'ясувати точні розміри матраца, а також визначитися зі способом кріплення і купувати наматрацник з гумками по краях або натягивающийся на матрац, у вигляді чохла.

Також варто відзначити, що чохли бувають як стьобані, так і прогумовані. Стьобані наматрацники будуть більш приємні для тіла. У той же час, прогумовані вважаються більш довговічними.

Матеріал наматрацника та його особливості у використанні:

Особливо корисними для сну вважаються саме вироби з натуральних матеріалів, оскільки вони екологічні, безпечні для здоров'я, а також відповідають встановленим нормам гігієни. Щоб уникнути деформації таких наматрацників, при пранні важливо дотримуватися рекомендований температурний режим.

Універсальними визнані наматрацники з синтетичних матеріалів. Завдяки особливостям тканини, вони відрізняються легкістю, високим рівнем комфорту і довговічністю, і навіть можуть підкоригувати легкі продавленности на матраці.

Наматрацники з латексу завжди м'які і еластичні. Найчастіше вони використовуються для жорстких матраців.

Якщо вам потрібна грамотна консультація по вибору ідеального наматрацника, ми завжди готові допомогти. У нас величезний вибір - на будь-який смак і гаманець!