Оберіть мову:

Sleep&Fly Organic

Сортування:
Виводити з:

Ортопедичні матраци Sleep&Fly Organic

Особлива представлена серія матраців Organic від Sleep&Fly відрізняється безпосередньо тим, що використовувані у виробництві матеріали не завдають ніякої шкоди користувачеві. Кожна з представлених матраців виготовляється з перевірених і екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів. Матраци Sleep&Fly Organic –  вибір для тих людей, які страждають від проблем з поганим сном і бажають від них позбутися.

Матраци Органік (тм емм) відрізняються парою особливостей, на відміну від інших в тій же лінійці Sleep&Fly. Ось частина з них:

  • збільшена стійкість до багатьох навантажень;

  • ортопедичний і анатомічний ефекти;

  • масажну дію

  • безпека застосовуваних компонентів.

Основою моделі Organic виступає сучасний незалежний блок пружин IQ Spring, який здатний легко адаптуватися під будь-які рівні навантаження і при цьому забезпечує необхідну підтримку для всіх відділів тіла. Завдяки різним зонам жорсткості подаються матраци серії Органік найбільш комфортні для кожної людини. Тому з Sleep&Fly Organic Ви обов'язково будете  прокидатися відпочилими і відповідно бадьорими.

Матраци, пропоновані з ортопедичної серії Sleep&Fly Organic від бренду ЕММ відрізняються тривалим експлуатаційним періодом і здатні витримувати вагу до 150 кг. Інноваційна піна, насичене вуглецем – Carbon Foam, що використовується для наповнення виробів чудово пропускає повітря і дозволяє ефективно нейтралізувати різноманітні неприємні запахи. При цьому має матеріал пористої комірчастою структурою, завдяки якій відрізняється хорошою щільністю і фактично не електризується.

В якості настильного матеріалу в матрацах Sleep&Fly Organic застосовують Bio Latex. Він необхідний для одержання зовнішнього еластичного шару з приємного на дотик і мягенького латексу. Також такий матеріал дозволяє досить швидко повертати свою початкову форму виробів Sleep and Fly Organic. Крім цього, у виробах серії Органік Сліп енд Флай не заводяться неприємні пилові кліщі, що особливо важливо для всіх користувачів, які страждають від алергії.

Для захисту більш дорогих шарів від механічних впливів з боку внутрішніх пружин застосовують у моделях Sleep&Fly Organic Omega купити які можна за кілька кліків, матеріал Eco Felt. Він складається з компонентів рослинного походження, а саме: натуральних вовняних, а також бавовняних волокон.

Що стосується чохлів матраців Омега та інших з серії Organic від бренду Sleep and Fly, вони отримали таку важливу характеристику, як Клімат контроль. Завдяки цьому забезпечується найбільш комфортний баланс температур, незалежно від пори року. Особливо актуальні матраци Органік  (Sleep and Fly) виконані в різних розмірах, для дітей і літніх людей, організм яких особливо чутливо реагує на будь-які зміни і навіть подразники.

Рішення купити Sleep&Fly серії Organic дозволяє не тільки ефективно подбати про якості свого сну, а також зробити значний внесок у захист від забруднень планети. Всі матраци  Organic виробляються із застосуванням інноваційних технологій, які не приносять ніякого час екології.

Для замовлення ортопедичних моделей матраців слід зателефонувати за вказаними контактними номерами, або оформити замовлення в режимі онлайн на сайті компанії. Доставка Organic від бренду Sleep and Fly здійснюється як на території Києва, так і на території України протягом кількох днів з моменту оформлення замовлення. Ціна продукції Sleep and Fly залежить від обраної моделі Organic і габаритів виробу