Оберіть мову:

Ламелевые каркаси для ліжка

Сортування:
Виводити з:

В яких ліжках використовуються ламелевый каркас?

Рейковий каркас підходить на безліч ліжок. Вони можуть бути як полегшеного варіанту (металева ніжка і ламельний), посилений каркас так і з коробом внизу, подіум, тахта, диван, шафа-ліжко, розкладачка. Створюють вентиляційний ефект для матраца, що призводить до довгої службі останнього. Роблять конструкцію легкої (тонкий каркас на ламелях). Витримують велику вагу. Мають невелике пружинящее вплив. Чим більше рейок в основі, тим ортопедичний результат краще.

Які бувають кріплення рейок?

Виробляють кріплення з пластику, поліпропілену, каучуку.

  • Накладні латодержатели, бувають простими і амортизуючими. Можуть кріпиться як до металу і дереву. Різних кольорів білий, сірий, чорний.

  • Пристреливающиеся зазвичай використовують на дерев'яних каркасах. Бувають подвійні так і одинарні.

  • Є латодержатели для ліжок чий каркас складається з труб. Латодержатель одягається на трубу з клацанням і прикручується в спеціальні отвори.

  • Врізні, вбудовані в каркас всередину виробу (каркас сітка).

Догляд за дерев'яними ламелями

Виробляють їх переважно з дерева. Найпоширенішими ламелями і дешевими вважаються виготовлені з берези. Робляться вони також із сосни, тополі, дуба, ясена, клена та бука. Вироблені дерев'яні рейки мають пружність з — за волокнисті структури дерева.

Як і за всіма речами з натуральних матеріалів за рейками потрібен догляд. Він полягає в обробці дерев'яних рейок протигрибковим розчином, засобом від деревоточців (в ламелях можуть жити жучки) і від вологості (наприклад, лаком). Дерево вбирає вологу і втрачає свої пружні властивості та якості. Такі заходи відносяться до всіх рейок чи то сосновий або буковий каркас.

Як правильно вибрати каркас для ортопедичного матраца?

Довжини і товщини рейок можуть відрізнятися один від одного. Вибір залежить від розміру остова ліжка і від очікуваного ефекту. Великі, широкі ламелі мають відстань між ними менше ширини самої дошки, як і всі інші. На ламелях спати зручніше, додатковий пружний ефект. Найбільшу зручність приносять тонкі ламелі з невеликою відстанню між. Ламелевый каркас не скрипить. При поломці завжди можна замінити рейку.

Ціни таких ліжок залежить від породи дерева входять до їх виготовлення. Букові рейки коштують дорожче, але вони більш довговічні. На Україні в Києві великий вибір ліжок з використанням ламелевого підстави. Купити матраци можна у Києві за цінами від 500 до 5000 грн.